Karton Boyama Evi

Çocuklar için tasalarlanmış, hiçbir yapıştırıcı veya ilave birleştirici gerektirmeyen, kaliteli kağıttan üretilmiş, katlanıp tekrar kurulabilen, boyanabilir, eğitici bir oyun alanıdır.
Karton Boyama Ev’in içinde ve dışında çocuklar saatlerce zaman geçirebiliyor. Bu yüzden güvenliğin de en üst düzeyde olması gerekiyor. Çocukların güvenliği içim tüm köşeler yuvarlak hatlara sahip olarak tasarlandı. Ve yine tüm kenarlar çocuklara zarar vermemesi için özel dişli bıçaklarla kesildi ve ezildi. Birçok pencere ve kapı ile evin rahatlıkla havalandırılması ve ışık alması hedeflendi. Saatlerce oyun, hem sağlıklı hem eğitici…
Karton Boyama Ev’in Özellikleri
Kolay kurulur, taşınır ve saklanır
Karton Boyama Ev’in patentli katlama şekli süper kolay kurulum, saklama ve taşıma imkanı sunuyor. Dev oyun evi, sadece birkaç dakika içerisinde kurulabiliyor ve daha kısa sürede toplanabiliyor. Defalarca kur, defalarca topla! Oyundan sonra kolayca katlanıp yatak altında veya kapı arkasında çok az yer kaplayarak saklanabiliyor. Dış kutusu ile birlikte 2,8 kg gelen karton ev, açıldığında 82 cm x 64 cm x 92 cm ölçülerinde çocuklarınız için dev bir eve dönüşüyor, Çocukların güvenliği için herşey düşünüldü.
Yardıma mı ihtiyacınız var?Sohbet Et.